O nás

Příběh značky Kompletní-rekonstrukce.cz je jednoduchý. Všichni jsme ve svém oboru pracovali řadu let samostatně. Před osmi lety jsme se poprvé setkali “pod jednou střechou” stavební firmy a začali společně provádět mimo jiné i rekonstrukce bytových jader. Zatímco roku 2010 jsme provedli rekonstrukce 12 jader a dvou kompletních bytů, rok nato už byly realizací desítky.

Původní stavební firma na přání majitele před časem na rekonstrukce zanevřela a začala se věnovat výhradně obchodní činnosti. Nás ale společná práce bavila, a proto jsme se rozhodli pokračovat pod vlastní značkou Kompletní-rekonstrukce.cz.

Ačkoliv naše jádro tvoří tři lidé – Zdeněk Bortlíček, Radim Kohut a Martin Socha, spolupracujeme s řadou dalších osvědčených firem a profesionálů, které najímáme vždy jen na konkrétní práce. Díky tomu máme nízké náklady a dokážeme nabídnout výhodné ceny. Pro zákazníka se samozřejmě nic nemění – jedná vždy jen s jedním z nás.

Při rekonstrukcích, elektroinstalacích a dalších činnostech využíváme pouze ty materiály, na které je vydáno prohlášení o shodě. Nejčastěji nakupujeme u dodavatelů EB Bartoš, IR-PROGRES, SIKO KOUPELNY, PELA CZ nebo LAMIS. Na přání můžeme využít také některý z hobbymarketů nebo materiál dodaný zákazníkem.

Používáme lepidla, spárovací hmoty a stavební chemii firem Den Braven a MAPEI – na používání výrobků obou značek  jsme také vyškoleni.

Kam dál? Podívejte se naše reference!