Rekonstrukce jádra

Plánujete renovaci koupelny nebo novou kuchyň, a brání vám v tom původní umakartové jádro? Postaráme se o kompletní rekonstrukci bytového jádra za 10 dnů na klíč a bez nutnosti vyřizování stavebního povolení. Při rekonstrukci koupelny zajistíme vše od technického popisu včetně nákresu po závěrečný úklid a platné revize. Běžný postup před rekonstrukci jádra je následující:

● Po prvním kontaktu zákazníka se domluvíme na osobní návštěvě v místě plánované rekonstrukce jádra.

● Poté společně s majitelem navrhneme prostorové řešení a rámcovou podobu rekonstrukce.

● Následně zpracujeme cenovou nabídku na stavební práce a předáme majiteli katalogy sanity, obkladů i dlažby, ze kterých je možné vybírat. Pro výběr obkladů také doporučujeme osobní návštěvu osvědčených prodejen (například IR-PROGRES v Novém Jičíně).

● Po výběru konkrétních prvků doplníme kalkulaci, dopočítáme potřebné množství obkladů a zahrneme všechny materiály.

● Nabídka na rekonstrukci jádra také standardně obsahuje kompletní elektroinstalaci a dodávku elektroinstalačního materiálu ABB řady Tango. Na přání je samozřejmě možné design vypínačů, zásuvek a jiných prvků změnit.

● Poté vám předáme kompletní kalkulaci s konečnou cenou za rekonstrukci včetně vybraných dveří a zárubní.

Nové bytové jádro za 10 dní

Pro bližší představu jsme pro vás připravili vzorovou přestavbu bytového jádra – tak, jak ji provádíme nejčastěji. Níže najdete popis 10 dnů, během kterých změníme vaši koupelnu k nepoznání:

1. den: Demontáž jádra, demoliční práce, likvidace odpadu, založení stěn do výšky cca 0,75 m
2. den: Dozdění stěn do stropu
3. den: Elektroinstalační práce, případně impregnace stěn
4. den: Vodo topo plyn
5. den: Zatažení stěn do lepidel a perlinky
6. den: Vybroušení stěn, příprava podkladů, obklady
7. den: Nivelace podlah ,obklady
8. den: Položení dlažby, štuky stěn
9. den: Spárování, drobné dodělávky
10. den: Kompletace elektro a vody, zajištění revize a po jejím vypsání předání zákazníkovi včetně všech záručních listů

V případě instalace plovoucích podlah nebo celkové rekonstrukce bytu domlouváme délku prací individuálně, a to dle náročnosti a odhadovaného rozsahu všech prací.

Máte zájem o rekonstrukci jádra?

Prohlédněte si naše průběžně doplňované reference nebo nás rovnou kontaktujte! Rádi vám připravíme nezávaznou cenovou kalkulaci. Rekonstrukce jader a koupelen provádíme nejčastěji ve Frenštátu pod Radhoštěm, Kopřivnici, Frýdku-Místku a okolí. Pokud jste odjinud, nevadí – kontaktujte nás, určitě se domluvíme.